İnegöl Mobilya Yatak Odası Modelleri

İnegöl Mobilya Yatak Odası Modelleri 2018

İnegöl Mobilya Yatak Odası Modelleri; Modern country avangart tarzda yatak odası modelleri için İnegöl Mobilya sanayi sektörünün en önde gelen mihenk taşıdır. Yatak odası modelleri denince akla İnegöl Mobilya gelir. MDF yatak odası, suntalam yatak odası, ceviz kaplama yatak odası, lake boyalı yatak odaları başta olmak üzere yatak odası modellerini çeşitlerini arttırabiliriz.
İnegöl mobilya yatak odası modelleri konusunda bir hayli çeşitlilik sunmaktadır. Gerek yurtiçi satışlarda gerekse ihracat konusunda her yıl binlerce yatak odası modeli satışı yapılmaktadır.

inegöl mobilya yatak odasi modelleri

Yatak odası modellerini ön plana çıkartan gardırobun tasarımı ve kapak sistemidir. Sürgülü kapak sistemi, veya altı kapılı, beş kapılı gardırop modelleri en çok bilinen kapak sistemleridir. Son zamanlarda akordiyon sistemli kapak sistemi de yaygınlaşmaya başladı.
Gardırobun modeli kadar diğer bir önemli husus ise karyola modeli ve tasarımıdır. Standart karyola ölçüleri 160 × 200 dur. Bu ölçünün yanında 180 × 200 ölçüsünde görebilirsiniz. Size uygun karyolanızı seçerken dikkat etmeniz gereken bir başka hususta baza sistemidir. Karyola için baza sistemleri ya kendinden bazalı sistem olarak ya da ya da sonradan ilave edilen bazalar olmak üzere ikiye ayrılır. Bayanların son zamanlarda tercihi ayaklı karyolalardır. Temizlik açısından kolaylık sağlılığı açısından bu yönde tercihler ön plana çıkmaktadır.
İnegöl mobilya yatak odası modellerini ulaşmak için nmobilya.com adresini ziyaret edebilirsiniz. N Mobilya yatak odası modelleri sizlere zevkinize ve bütçenize uygun yatak odasını bulmak için kolaylık sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir