İnegöl’de Koltuk Sektörü

     İnegöl’de koltuk sektörü, kalite ve nitelik anlayışının artış eğilimine doğru orantıda artış gösteren gelişim grafiği çizmektedir. İnegöl mobilya; nitelik, özgünlük ve Dünya standartlarına uyumluluğuyla piyasada varlığını üst sıralarda muhafaza ediyor. İnegöl mobilya modelleri böylesine kaliteyi yakalıyorken müşteriye ayrıca sunduğu binlerce model seçeneğiyle fayda kriterinin hakkını da vermiş oluyor.

El emeği ve süper teknolojinin çatıştığı çağı İnegöl’de koltuk sektöründe düşünürsek birbirinden asla ayrılamaz ikili olarak sonuçlandırabiliriz. Iskarpela sayesinde başlamış olan bu dev sektörün işleyişini sadece CNC makinalarına bırakması tabi ki beklenemez tam tersi olarak ıskarpela dan günümüzün nüfusuna yetmesi beklenemez. Dolayısıyla İnegöl mobilya ustalarının değerini bilir ve karşılığında cazibesini korur.

İnegöl’de koltuk sektörü çatısı altında karşımıza çıkan herhangi bir modeli tekil olarak incelemeye aldığımızda dahi bu modelin İnegöl mobilya modelleri arasına girebilmek için pek çok Ar-Ge çalışmasına tabii olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Örneğin Lizbon Koltuk Takımı incelendiğinde Mobilya Düğün paketlerinde yer alabilmesi için pek çok Ar-Ge çalışması yapılmıştır. Bu aşamadan sonra müşteri memnuniyeti ve üretici firmanın piyasada ki yerini koruması için en uygun fiyat belirlenmiştir.

Gerek bir mobilya ustasının tecrübe dünyasında tasarladığı, gerek bir Ar-Ge uzmanın üç boyutlu ortamda tasarladığı bir model olsun piyasaya çıkabilmesi için nitelikli olması zorunludur. Sonuç olarak İnegöl’de koltuk sektörü bünyesinde çıkan bir ürün kalite ve alına bilirliğin şart olduğu piyasa koşullarında meydana gelecektir. İnegöl mobilya modelleri arasında yer bulan bu ürünü tercih ettiyseniz veya edecekseniz buradan söylemeliyim ki Sizler doğru tercih yaptınız!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir