Neden İnegöl Mobilya?

Kategori: İnegöl Mobilya, N Mobilya | 0

İnegöl’de her gün Mobilya Düşünülür, Tasarlanır ve üretilir.. Evet bu söz çok yerinde söylenmiş bir söz olup, bir gerçekliği ifade etmektedir. İnegöl Mobilya yılların verdiği tecrübeyle, İnegöllü ustaların bitmek tükenmek tükenmek bilmeyen uğraşları ve çabalarıyla her geçen gün yeni yollar katetmekte, yeni coğrafyalara taşınmaktadır.

İşsizlik oranının en düşük olduğu kentlerin başında gelen İnegöl gelmektedir. Çok göç olmasına rağmen bu oran düşmemektedir. Bu oranın düşük olması elbetteki İnegöl Mobilyasının artık uluslar arası platformlarda yaygınlaşması ve duyulmasından kaynaklanmaktadır. Kıtalar arası Mobilya ihracatlarının başladığı İnegöl’de her gün yeni firmalar, yeni girişimler ile karşılaşabilirsiniz.

Değişen dünyada alışveriş kültürüde değişmektedir. Tabi İnegöl Mobilya üreticileri ve satıcıları bu değişime ayak uydurmakta geri kalmadılar. İşlerini internet dünyasının geniş kitlesine taşıyorlar. “İnternetten Mobilya mı Alınır?” algısını değiştiren girişimciler ile artık İnegöl Mobilyası e-ticaret sektöründe de önemli bir pazar oluyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir