Nevada Koltuk Takımı

Nevada Koltuk Takımı

nevada koltuk takımı
N Mobilya Koltuk Takımları

Nevada Koltuk Takımı, tasarımı, estetik görünümü ve sağlam yapısıyla salonunuzda çok şık bir görünüm oluşturacak. İtalyan chester koltuk takımı tarzının çizgilerini yansıtan Nevada Koltuk Takımı 2018 Chester Koltuk Modelleri için en çok konulan takım olacağa benziyor.

Nevada Koltuk Takımı 4’lü Kanepe

 

 

N Mobilya Nevada Koltuk takımının 4’lü, 3’lü ve 2’li kanepe seçenekleri sunuyor. Sırt kısımları kapitone işçiliğiyle göze hoş gelen bir görünüme sahip. Kırlentler kanepe rengiyle uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. 4′ lü kanape için 4 orta ayak kullanılarak sağlamlığı arttırılmıştır.

 

 

Nevada Koltuk Takımı Dilimli

 

 

Nevada Dilimli kanepe antrosit rengine en çok uyan renk olan borda renk nubuk kumaş ile döşeme yapılmıştır. Sırt kollardaki kapitone işlemelerini dilim şeklinde şekiller ile döşemeye ayrı bir renk katmıştır. 3’lü kanepe ölçülerinde tasarlanmış olan kanepe iki adet orta ayka kullanılarak sağlamlığı arttırılmıştır.

Nevada Koltuk Takımı Berjer

Koltuk Takımına uygun olarak iç kısımları kapitone işlemeli antrosit renkli bu berjer kullanılmıştır. Ayaklar fırınlanmış kayın ağacından olup ceviz renk boyanmıştır.

Nevada koltuk takımında, kullanılan nubuk kumaş ile kapitone işleme yapılarak şık bir görünüm oluşturulmuştur. İki farklı kanepe modelinden oluşan Nevada koltuk Art Deco mimari tarzının çizgilerini taşıyor. Berjerler modern bir tasarıma sahip. Ayak yapısıyla ve kapitone işlemesiyle estetik bir görünüme sahiptir. İnegöl Mobilya chester koltuk takımları arasında ön plana çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir